מדריכים בעיצוב גרפי

רישום לקבלת מדיריכים

לימודי עיצוב גרפי און-ליין

מוקאפ של מסגרת לתמונה באיכות גבוהה להורדה בחינם

הפעם אני מביא לכם מוקאפ של מסגרת לתמונה באיכות סופר HD מעולה איתה תוכלו להשתמש להצגת עבודות הקשורות לפרינט כמו: איורים, מודעות, פוסטרים, אלבומים או כל דבר אחר הנראה לכם מתאים.

יצרתי את המוקאפ בפוטושופ, קובץ PSD פתוח עם שכבות והכול, בגודל של 1,400×1,160 פיקסל, איכות הדפסה 25×20 ס”מ ברזולציה של 150 DPI, מה שאומר שהקובץ באיכות גבוהה מספיק ומתאים לשימושים רבים.

לאחרונה אני משקיע מאמצים רבים כדי לסיים כבר את תיק העבודות שלי ויש לי מלאאא עבודות שצריך כבר לסדר. מכיוון שהייתי צריך פורמט כלשהו להציג בו את העבודות ואת האיורים שלי, יצרתי את המוקאפ הזה ועוד אחרים שאביא בקרוב כדי שהכול יראה מכובד ויפה יותר.

אני חייב לציין שלאחרונה אני מגלה את הכוח האמיתי של המוקאפים וגם נהנה מאוד ליצור אותם. זה הדבר המושלם להצגת עבודות וחזון עיצובי וזה הדבר המושלם לתרגול ביצועים ויצירת -“אפקטים מיוחדים” בפוטושופ.

כרגיל הקובץ חופשי לשימוש ואם המוקאפ הזה שימושי לכם, הראו סימן חיים באיזה לייק קטן כדי שאדע מה להביא לפעמים אחרות. קישור להורדה נמצא למטה ושיהיה בהצלחה! המעצב.
מוקאפ להורדה גרפיקה להורדה
icon_download

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

© כל הזכויות שמורות המעצב – לימודי עיצוב גרפי און-ליין 2021

מוקאפ של מסגרת לתמונה באיכות גבוהה להורדה בחינם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים אחרונים

מאמרים בעיצוב חזותי

מה ההבדלים בין הלוחות הגרפיים

ישנם לוחות גרפיים רבים במחירים שונים, בגדלים שונים, באיכויות שונות, מה נחשב ללוח גרפי טוב ומה ההבדלים בין הלוחות.

Read More →
מאמרים בעיצוב חזותי

ההבדלים בין הגדרות הצבע CMYK ו- RGB

בעיצוב גרפי יש לנו שתי סביבות עבודה וכך גם שני עקרונות צבע לביצוע משימות. האחת תיהיה דיגיטל השניה תיהיה דפוס. לכל אחת יש כללים אותם …

Read More →
מאמרים בעיצוב חזותי

באיזה מידות / גליון נייר נשתמש בבתי דפוס?

גדלי נייר / גודל גליון / גודל בריסטול / מידות של נייר / טיפים למעצבים גרפיים, עקרונות הכנה לדפוס ומידות מקובלות נוספות בתוכנות גרפיות. בתי …

Read More →