מדריכים בעיצוב גרפי

רישום לקבלת מדיריכים

לימודי עיצוב גרפי און-ליין

ברוך הבא לפוטושופ

לימוד פוטושופ זה לא דבר מורכב מדיי ובלתי אפשרי, ברגע שמבינים את הבסיס, צריך פשוט לשבת על הטוסיק ולתרגל, וזה הדבר שהכי קשה לאנשים.כולם רוצים לדעת דברים כמה שיותר מהר, במיידי, בלי מאמץ ובלי להשקיע יותר מדיי…  יש כאלה שצריכים מסגרת לימודית, כמו קורס פוטושופ כדי שיתנו להם תרגילים ועבודות עם מועדים סופיים בשביל שהם ישבו לעשות אותם, ויש כאלה עם משמעת עצמית טיפה יותר גדולה והם לא צריכים אנשים או מורים שיגידו להם מה לעשות.

כל ההתחלות קשות!

או שאתם בוחרים להשקיע את הזמן בלקרוא ולנסות לתרגל או שאתם מרימים ידיים וממשיכים לתוכנית ב’ שלכם. אני לימדתי את עצמי פוטושופ כשעוד הייתי בבית ספר, אז היה פוטושופ 4 והיום יש כבר פוטושופ 10 . מאז רק השתפרתי ואין סיבה שאתם לא תתחילו.

יש הרבה תוכנות גרפיות ועיצוב בשוק, ופוטושופ היא בין התוכנות הבסיסיות והדי פשוטות להבנה. יש תוכנות אנימציה ווידאו מורכבות יותר שאני מנסה ללמוד לבד ולפעמים בא לי לתלוש כמה שיערות על הדרך.. אבל לא צריך להתייאש כי אין דרך אחרת ללמוד חוץ מלנסות שוב ושוב.

לפני כמה שנים הייתי מדריך פוטושופ בכיתות לימוד, לימדתי דברים מאוד בסיסיים על תוכנות גרפיות, עיצוב גראפי, עבודה עם המחשב וכ”ו (טוב זה היה ממש מזמן) ואחרי שנים.. אחרי שעבדתי בכמה חברות אינטרנט, עיצוב ודפוס החלטתי לפתוח בלוג ולשתף אחרים עם הניסיון שצברתי.

אם אתה רוצה להיות מעצב גראפי אתה לא צריך להיות בוגר מכללה או בית ספר גבוהה לעיצוב כמו בצלאל או שנקר כדי לעבוד בתחום, ואת זה אני אומר מניסיון. השורה התחתונה – מקומות עבודה רוצים לראות מה אתם מסוגלים לעשות ויקבלו אתכם על בסיס תיק העבודות שלכם.

מטרת הבלוג לשתף מידע בנושאי עיצוב, פרסום, אינטרנט וכ”ו. לתת עזרה בלימוד תוכנות גראפיות כמו פוטושופ, אילוסטרטור ומה שבדרך. ללמד טכניקות עיצוב שונות וכל מה שיכול לעזור לעוד אנשים להתפתח בתחום.

מקווה שהבלוג הזה יעזור להרבה אנשים. אם אתם יכולים לתרום עוד מידע או שיעורים או כל דבר שיכול לעזור תרגישו חופשי לפנות דרך צור קשר.

בהצלחה לכולם
המעצב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

© כל הזכויות שמורות המעצב – לימודי עיצוב גרפי און-ליין 2021

ברוך הבא לפוטושופ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים אחרונים

מאמרים בעיצוב חזותי

מה ההבדלים בין הלוחות הגרפיים

ישנם לוחות גרפיים רבים במחירים שונים, בגדלים שונים, באיכויות שונות, מה נחשב ללוח גרפי טוב ומה ההבדלים בין הלוחות.

Read More →
מאמרים בעיצוב חזותי

ההבדלים בין הגדרות הצבע CMYK ו- RGB

בעיצוב גרפי יש לנו שתי סביבות עבודה וכך גם שני עקרונות צבע לביצוע משימות. האחת תיהיה דיגיטל השניה תיהיה דפוס. לכל אחת יש כללים אותם …

Read More →
מאמרים בעיצוב חזותי

באיזה מידות / גליון נייר נשתמש בבתי דפוס?

גדלי נייר / גודל גליון / גודל בריסטול / מידות של נייר / טיפים למעצבים גרפיים, עקרונות הכנה לדפוס ומידות מקובלות נוספות בתוכנות גרפיות. בתי …

Read More →